Kājas protēžu pēdas

Profesionāls atbalsts Tavai dzīves atvieglošanai

Kājas protēzes pēda ir jāizvēlas atbilstoši aktivitāšu līmenim – jo augstāks aktivitātis līmenis ir cilvēkam, jo aktīvāka un funkcionālāka ir nepieciešamā pēda.

Otto Bock
Freedom Innovations

Vienas ass pēda ar locītavu

Paredzēta zemai aktivitātei. Dabīga, gluda pēdas forma. Vienas ass potītes locītava.

SACH

Paredzēta zemai – vidējai aktivitātei. Dabīga, gluda pēdas forma. Fiksēta potītes locītava.

Dynamic motion

Paredzēta vidējai – augstai aktivitātei. Dabīga, gluda pēdas forma. Fiksēta potītes locītava. Pēdas skelets veidots no augsti izturīgas plastmasas, kas nodrošina pēdas izliekšanos staigājot, uzlabojot gaitu un iešanas sajūtu.

Trias

Paredzēta vidējai – augstai aktivitātei. Dabīga, gluda pēdas forma. Fiksēta potītes locītava. Pēdas skelets veidots no oglekļa šķiedras (karbona), kas nodrošina pēdas izliekšanos staigājot, uzlabojot gaitu, pēdas amortizāciju un iešanas sajūtu uz dažādiem segumiem, vienlaicīgi smazinot slodzi kājai.

Axtion

Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Dabīga, gluda pēdas forma. Fiksēta potītes locītava. Pēdas skelets veidots no oglekļa šķiedras (karbona), kas nodrošina pēdas izliekšanos staigājot, uzlabojot gaitu, pēdas amortizāciju un iešanas sajūtu uz dažādiem segumiem, vienlaicīgi smazinot slodzi kājai. Labi piemērota cilvēkiem ar garu apakšstilba amputācijas stumbru.

C-Walk

Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei, cilvēkiem, kas ikdienā ļoti daudz staigā. Dabīga, gluda pēdas forma. Fiksēta potītes locītava. Pēdas skelets veidots no oglekļa šķiedras (karbona), kas nodrošina pēdas izliekšanos staigājot, uzlabojot gaitu, pēdas amortizāciju un iešanas sajūtu uz dažādiem segumiem, vienlaicīgi smazinot slodzi kājai.

Triton

Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Augsta slodzes izturība. Dabīga, gluda pēdas forma. Fiksēta potītes locītava. Pēdas skelets veidots no oglekļa šķiedras (karbona), kas nodrošina pēdas izliekšanos staigājot, uzlabojot gaitu, pēdas amortizāciju un iešanas sajūtu uz dažādiem segumiem, vienlaicīgi smazinot slodzi kājai. Labi piemērota cilvēkiem ar garu apakšstilba amputācijas stumbru.

Triton

Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Augsta slodzes izturība. Dabīga, gluda pēdas forma. Fiksēta potītes locītava. Pēdas skelets veidots no oglekļa šķiedras (karbona), kas nodrošina pēdas izliekšanos staigājot, uzlabojot gaitu, pēdas amortizāciju un iešanas sajūtu uz dažādiem segumiem, vienlaicīgi smazinot slodzi kājai.

Triton

Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Augsta slodzes izturība. Dabīga, gluda pēdas forma. Fiksēta potītes locītava. Pēdas skelets veidots no oglekļa šķiedras (karbona), kas nodrošina pēdas izliekšanos staigājot, uzlabojot gaitu, pēdas amortizāciju un iešanas sajūtu uz dažādiem segumiem, vienlaicīgi smazinot slodzi kājai. Papildus amortizators palīdz absorbēt triecienus.

Triton Smart ankle

Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Augsta slodzes izturība. Kustīga, datorvadības potītes locītava. Kustibu leņķis – 34°.Dabīga, gluda pēdas forma. Datorvadības potītes locītava. Pēdas skelets veidots no oglekļa šķiedras (karbona), kas nodrošina pēdas izliekšanos staigājot, uzlabojot gaitu, pēdas amortizāciju un iešanas sajūtu uz dažādiem segumiem, vienlaicīgi smazinot slodzi kājai.

Nitro sporta pēda

Paredzēta ļoti augstai aktivitātei. Augsta slodzes izturība. Individuāli pielāgota lietotāja aktivitātei un svaram. Slodzes izturība līdz 166 kg. Pieejami modeļi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pēdas svars ir līdz 300 gramiem.

Catapult sporta pēda

Paredzēta ļoti augstai aktivitātei. Augsta slodzes izturība. Palielināta enerģijas atdošanas spēja (līdz 30 vairāk, salīdzinot ar tradicionālām skriešanas pēdām). Individuāli pielāgota lietotāja aktivitātei un svaram. Komplektā ir trīs dažādas cietības atsperes, kuras var mainīt, atkarībā no nepieciešamības Slodzes izturība līdz 166 kg.

Freestyle swim peldēšanas pēda

Paredzēta ļoti augstai aktivitātei. Pēdas saliekšana peldēšanas pozīcijā notiek ar vienu pogas spiedienu. Individuāli pielāgota lietotāja aktivitātei un svaram. Iespējams lietot kopā ar pleznām. Slodzes izturība līdz 116 kg.