Kājas protēžu ceļa locītavas

Profesionāls atbalsts tavai dzīves atvieglošanai

Kājas protēzes ceļa locītava ir jāizvēlas atbilstoši aktivitāšu līmenim – jo augstāks aktivitātis līmenis ir cilvēkam, jo aktīvāka un funkcionālāka ir nepieciešamā ceļa locītava.

Ottobock

3R17 / 3R33

Paredzēta zemai aktivitātei. Vienass ceļa locītava, fiksējama taisnā pozīcijā.

3R40

Paredzēta zemai aktivitātei. Viegla vienass ceļa locītava, fiksējama taisnā pozīcijā.

3R15

Paredzēta zemai – vidējai aktivitātei. Divasu ceļa locītava, stājas fiksācija tiek nodrošināta pateicoties vertikālajam piespiedējspēkam.

3R36

Paredzēta zemai – vidējai aktivitātei. Četrasu ceļa locītava, stājas fiksācija tiek nodrošināta pateicoties locītavas ģeometrijai un vertikālajam piespiedējspēkam.

3R38

Paredzēta bērniem. Vienass locītava, individuāli pielāgojams iztaisnošanās mehānisms.

3R60

Paredzēta augstai aktivitātei. Četrasu locītava, hidrauliski vadāma, nodrošina svinga fāzes kontroli, ļauj pielāgoties dažādiem iešanas ātrumiem, regulējamas fleksijas un ekstensijas fāzes.

 

3R80

Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Vienass locītava, hidrauliski vadāma, ūdensizturīga, nodrošina stājas un svinga fāzes kontroli, ļauj pielāgoties dažādiem iešanas un skriešanas ātrumiem, regulējamas fleksijas un ekstensijas fāzes.

3R95

Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Viegla vienass locītava, kompakts dizains, hidrauliski vadāma, nodrošina svinga fāzes kontroli, palielināts fleksijas leņķis, ļauj pielāgoties dažādiem iešanas ātrumiem.

 

C-Leg 4

Paredzēta vidējai – augstai – ļoti augstai aktivitātei. Elektroniski vadāma vienass locītava, nodrošina svarīgāko locītavas parametru pielāgošanu reāllaikā – ceļa locītava pielāgojas virsmai, pa kuru cilvēks iet, kā arī iešanai uz augšu un lejā no slīpumiem un trepēm. Ūdensizturīga līdz IP67 pakāpei.

 

Genium

Paredzēta vidējai – augstai – ļoti augstai aktivitātei. Vismodernākā, elektroniski vadāmā vienass locītava, nodrošina svarīgāko locītavas parametru pielāgošanu reāllaikā – ceļa locītava pielāgojas virsmai, pa kuru cilvēks iet, kā arī iešanai uz augšu un lejā no slīpumiem un trepēm.  Automātiska pārslēgšanās no iešanas uz skriešanas režīmu. Individuāli ieprogrammējami 5 režīmi. Ūdensizturīga līdz IP54 pakāpei, baterijas darbības laiks – vismaz 2 dienas.

3R2 / ProCarve

Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Īpaši snovbordam, slēpošanai un ūdensslēpošanai paredzēta ceļa locītava.

 

3S80 / Sport

Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Īpaši skriešanai paredzēta ceļa locītava.